Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Jaki jest najlepszy catering dietetyczny Szczecin? Zdecydowanie FitApetit!

Idź tylko w dobrym kierunku! Wprowadzaj odpowiednie zmiany, aby żyć po prostu zdrowiej i jednocześnie szczęśliwiej. Te 2 aspekty są zaś ze sobą mocno związane… O czym warto pomyśleć? Np. o odpowiedniej diecie pudełkowej. Jeśli chcesz jeść zdrowo, ale nie masz czasu na gotowanie, to wybierz Fit Apetit. Co oferuje nasz catering? Dlaczego każda dieta pudełkowa w Szczecinie jest chętnie nabywana przez klientki i klientów?

Wybierz nasz catering dietetyczny Szczecin i poczuj się… jak w restauracji!

Nawiązanie do tego podmiotu gastronomicznego nie jest przesadzone. Lubimy jeść pyszności na co dzień! Ty też? Super! W takim razie na pewno się dogadamy. Nasz catering dietetyczny Szczecin (znany jako Fit Apetit) funkcjonuje w tej branży już od dłuższego czasu. Co za tym idzie, mamy doświadczenie. Mamy również w składzie samych profesjonalistów.

O precyzyjne rozpisanie cateringów dbają dietetycy. Tymczasem kucharze wykorzystują całą swoją wiedzę, aby było zdrowo i zarazem pysznie. Właśnie m.in. po to nasza firma cateringowa w Szczecinie zatrudnia prawdziwych ekspertów od tej dziedziny. Kucharze posiadają stosowne kwalifikacje. Wszystko jest pieczołowicie sprawdzane w trakcie procesu rekrutacyjnego. Co jeszcze się liczy? Nasi kucharze mają zapewnione odpowiednie warunki do pracy. Chodzi nie tylko o miejsce, ale także o nowoczesny sprzęt i akcesoria. Dodatkowo Fit Apetit kupuje tylko sprawdzoną, świeżą żywność.

Dieta pudełkowa Szczecin jest właściwie zbilansowana. Co to oznacza?

Powyżej wspomnieliśmy m.in. o naszych dietetykach. To także osoby „z najwyższej półki”, jeśli chodzi o tę branżę. Specjaliści profesjonalnie układają jadłospisy. M.in. w taki sposób, aby wszystko było optymalnie zbilansowane. Co to oznacza? Nasze cateringi dietetyczne zawierają m.in. odpowiednio dużo makroskładników. Czyli białka, węglowodanów oraz tłuszczów. Oczywiście, te wartości się od siebie różnią – w zależności od konkretnej diety pudełkowej w Szczecinie. Co obecnie oferujemy?

 • Dieta Standard
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match

Widzisz już, jaka jest nasza oferta. Na pewno bogata i urozmaicona. Te cateringi dietetyczne zawierają różną ilość makroskładników. Najlepiej będzie, jak to wyjaśnimy na konkretnych przykładach. Często zamawiana przez klientki i klientów jest np. Dieta Standard. Zawiera ona zaś: 15%-20% białka, 45%-55% węglowodanów, a także 25%-35% tłuszczów. Nieco innym rozkładem charakteryzuje się Dieta Sport. Tutaj mamy podwyższoną zawartość białka (20%-30%), 40%-45% węglowodanów i od 24% do 35% tłuszczów.

Catering Szczecin: jak uzyskać precyzyjne informacje na temat kaloryczności?

To kolejny czynnik, którym różnią się oferowane przez nas diety. Nie można zdecydować się na kaloryczność bez skorzystania z kalkulatora kalorii. Najlepiej będzie skontaktować się też z naszym zespołem dietetyków. W celu odbycia darmowej, indywidualnej konsultacji. M.in. właśnie w tej sprawie. Jak jeszcze można uzyskać informacje dotyczące tego zagadnienia? Możesz wejść na stronę główną Fit Apetit, a potem kliknąć w zakładkę „Diety”. Możesz również bezpośrednio przejść na https://www.fitapetit.com.pl/diety.

Są tam podane zakresy kaloryczne naszych cateringów dietetycznych. Zazwyczaj zainteresowani mogą zdecydować się na diety mające od 1000 kcal do nawet 4000 kcal. Ale nie zawsze. Są pewne wyjątki. Np. w przypadku Diety Standard zakres mieści się w przedziale od 1000 kcal do 2500 kcal. Podobnie jest w Diecie Veggie. Z kolei Dieta Dla mam karmiących ma kaloryczność od 1800 kcal do 2500 kcal. Tak samo, jak Dieta Dla kobiet w ciąży. Czego jeszcze można dowiedzieć się z powyższej strony? Wszystkie cateringi zostały bardzo precyzyjnie, klarownie opisane. Dodatkowo możesz zapoznać się z warunkami finansowymi.

Gdzie można sprawdzić menu na kilka kolejnych dni?

Jeśli interesuje Cię ta sprawa, to wejdź do zakładki „Menu”. Ona też znajduje się na stronie głównej Fit Apetit. Już teraz możemy Cię zapewnić, że jadłospisy (w przypadku dosłownie każdej diety pudełkowej w Szczecinie) są bardzo urozmaicone. W końcu nasi kucharze opierają się nie tylko na kuchni polskiej, ale także na wielu innych. Dodatkowo co rusz wprowadzamy nowe smaki, dania, czy nawet całe diety do oferty. W zakładce „Menu” sprawdzisz propozycje na kilka kolejnych dni. Jak to zrobić? Zaznacz konkretną dietę, a także wskaż liczbę posiłków. Załóżmy, że chcesz sprawdzić, co będzie serwowane w przypadku Diety Vegan (składającej się z 5 posiłków). Jakie jest przykładowe menu? To np. Chlebek w stylu włoskim z pastą a’la makrela i ogórkami kiszonymi (śniadanie), Pomarańczowy tofurnik z mango (drugie śniadanie), Makaron z kremowym sosem porowym z dodatkiem suszonych pomidorów i sycylijskiego oregano (obiad), Wegański bigos z suszonymi śliwkami i zieloną soczewicą podany z chlebem razowym (przekąska), Wegańska zapiekanka z selera, batatów i orzechów (kolacja).

Jedz zdrowo i smacznie z Fit Apetit. Oferujemy uniwersalne menu, które na pewno przypadnie Ci do gustu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw