Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Jaki jest najlepszy catering dietetyczny Kraków? Zdecydowanie FitApetit!

Domyślasz się, że warto zdecydować się na profesjonalne usługi cateringowe? Nie wiesz natomiast, co dokładnie wybrać? Mamy propozycję nie do odrzucenia! To nasz catering dietetyczny w Krakowie Fit Apetit. Świadczymy profesjonalne usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych. Czy mamy na to dowody? Tak. I to jakie!

Dlaczego catering dietetyczny Kraków nie powinien zawierać cukru?

Profesjonalny catering dietetyczny Kraków musi korzystać tylko ze sprawdzonych produktów. Najlepiej, aby były one kupowane od zweryfikowanych dostawców. Tak właśnie odbywa się to w przypadku Fit Apetit. Mamy swoich zaufanych „ludzi” od tego tematu. Dzięki temu wszystkie warzywa, mięsa, owoce, pieczywo itd. są w 100% świeże. A kucharze mogą swobodnie korzystać z tych produktów w czasie przygotowywania cateringów dietetycznych.

Nie korzystamy natomiast m.in. z białego cukru. Nieprzypadkowo ten składnik jest uważany za bardzo groźny dla naszego zdrowia. Zarówno pod kątem dzieci, jak i dorosłych. Dlaczego warto wyeliminować biały cukier ze swojej diety? Niestety, ten produkt przyczynia się do otyłości. Jest to związane z tym, że cukier jest bardzo kaloryczny. Dodatkowo opisywany produkt prowadzi do kłopotów z zębami (chodzi m.in. o próchnicę). To najpopularniejsze fakty na temat białego cukru. Niestety, ten składnik przyczynia się również do występowania chorób metabolicznych, czy skutkuje zaburzeniem pracy układu hormonalnego.

Jak powinna być przygotowywana profesjonalna dieta pudełkowa Kraków?

Firma cateringowa w Krakowie Fit Apetit może pochwalić się wieloma nagrodami. A przede wszystkim bardzo pozytywnym odbiorem ze strony klientów. Wiemy bowiem, jak przygotowywać diety pudełkowe. Profesjonalnie i szybko. Na marginesie możemy Cię zapewnić o tym, że nasze usługi cateringowe są naprawdę tanie. Za niewielkie pieniądze mogą być zatem zamówione: Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish i Dieta Vegetarian.

Przejdźmy jednak do sedna. Co oferuje nasza firma? Na samym początku wszystko jest skrupulatnie rozpisywane. Nasi dietetycy czuwają nad tym, aby diety pudełkowe w Krakowie były m.in. odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe (ważna jest zawartość niezbędnych składników odżywczych). Dodatkowo w naszym zespole są niezwykli kucharze. To osoby doświadczone, które wiedzą, jak iść z duchem czasu. Specjaliści od tej dziedziny bazują na zdrowej, świeżej żywności i sprawdzonych metodach. Należy wspomnieć, że firma Fit Apetit zapewnia im również odpowiednie warunki (pod względem nowoczesnego sprzętu i akcesoriów). Co dzieje się potem? Zestawy są pakowane w oddzielne pudełka. Warto dodać, że klienci mogą zamówić ekologiczne opakowania. Wiele osób chętnie korzysta z tej możliwości (bardzo się zaś z tego cieszymy). Czuwamy również nad profesjonalnym przeprowadzeniem transportu.

Gdzie i kiedy jest dostarczany catering Kraków od Fit Apetit?

I właśnie tym zagadnieniem zajmiemy się teraz. Nasza dieta pudełkowa w Krakowie jest bardzo popularna. Oferowane usługi cateringowe są często wybierane przez rozmaite osoby. Z różnych zakątków kraju… Świadczymy usługi (na ten moment) już w ponad 1400 rozmaitych miejscach w Polsce. Jak szybko sprawdzić, czy dojeżdżamy również do Twojego miejsca zamieszkania? Aby to zweryfikować, wejdź na https://panel.fitapetit.com.pl/pl/zones. Tam trzeba podać nazwę miejscowości, kod pocztowy, ulicę oraz numer budynku.

Sporo osób zastanawia się również, kiedy dostarczamy usługi cateringowe. Mamy sprawdzone osoby od wykonywania tych czynności. Są to profesjonaliści, którzy dotrzymują umówionych terminów. Warto wspomnieć, że dostawy są zaś realizowane mniej więcej od 02:00 w nocy do samego rana. Chcesz dowiedzieć się, kiedy do Ciebie przyjedziemy? Jeśli interesują Cię bardziej szczegółowe informacje, to zachęcamy do kontaktu. Np. z Biurem Obsługi Klienta, które odpowiada na takie pytania od poniedziałku do soboty włącznie.

Z naszych usług korzystają również klienci biznesowi

Zdajemy sobie sprawę, że dużo Polek i Polaków sporo pracuje. Pamiętaj jednak, że efektywne wykonywanie codziennych zadań nie jest możliwe bez odpowiedniej jakości „paliwa”. A tym jest właśnie zdrowe, regularne jedzenie. Nie masz czasu na to, aby np. rano przygotować sobie posiłki na dalszą część dnia? A może nie chcesz pod żadnym pozorem jeść na mieście, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że to niezdrowe? I dodatkowo coraz droższe? Świadczymy nasze usługi cateringowe nie tylko pod kątem klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Wobec powyższego dostarczamy cateringi do rozmaitych domów, mieszkań, a nawet firm. Z naszymi dietami pudełkowy w Krakowiemi będzie Ci się pracowało lepiej i zarazem wydajniej.

Usługi oferowane przez Fit Apetit są popularne. I to nie tylko wśród klientów indywidualnych. Coraz częściej dostarczamy cateringi dietetyczne również do rozmaitych firm… Jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto chce odżywiać się zdrowo, pysznie i regularnie!


Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw