Kalkulator kalorii

Poznaj kalkulator kalorii!

Każdy człowiek posiada swoje indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne. Jest to wartość energetyczna, której spożywanie nie spowoduje ani przyrostu, ani spadku masy ciała. Zależy ona między innymi od wzrostu, obecnej wagi, płci, wieku czy poziomu codziennej aktywności fizycznej. O ile wyliczenie jej może wydawać się wyjątkowo trudne, w rzeczywistości wystarczy kilka chwil, aby to zrobić. Jak to jest możliwe?

Kalkulator kalorii

Wystarczy, że w przeznaczone do tego pola wpiszecie swoje dane – to wszystko! Narzędzie przedstawi Wam kolejno trzy wyniki. Oprócz podstawowego zapotrzebowania kalorycznego odnajdziecie ilość kalorii, która pozwoli Wam zdrowo przytyć, jak i schudnąć.

Korzyści

Dlaczego warto?

Kalkulator kalorii może okazać się niezbędnym narzędziem podczas wybierania przyszłego jadłospisu. Podpowie, na jakie posiłki się zdecydować i ułatwi podjęcie finalnej decyzji. Jak się okazuje, kontrolowanie spożywanych kalorii może mieć znaczny wpływ na życie codzienne, a w szczególności na Wasze samopoczucie. Jesteś tym, co jesz – przekonaj się, że dieta może być przyjemna!