Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Jaki jest najlepszy catering dietetyczny Poznań? Zdecydowanie FitApetit!

Twoje szczęście zależy w głównej mierze właśnie od Ciebie. Nie narzekaj na los, tylko weź sprawy w swoje ręce. Dużo klientów decyduje się na catering w Poznaniu Fit Apetit. Jeżeli marzy Ci się zdrowe, pyszne jedzenie, to trafiłaś idealnie. Nasz catering dietetyczny Poznań regularnie odnosi sukcesy w tej branży. Kto za tym stoi? Na czym bazują oferowane diety pudełkowe?

Catering dietetyczny Poznań Fit Apetit: kto stoi za naszym sukcesem?

Jesteśmy systematycznie doceniani. Nie tylko przez ekspertów. Na naszym koncie znajdują się rozmaite nagrody i wyróżnienia. Przede wszystkim firma cateringowa w Poznaniu Fit Apetit jest szanowana przez klientów. Komentarze na nasz temat są bardzo pozytywne. Cieszy nas to, że klienci zauważają, iż działamy profesjonalnie. I to na rozmaitych polach. Warto krótko wspomnieć, że nasze usługi cateringowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem. W momencie pisania tego artykułu dostarczamy diety pudełkowe do ponad 1400 rozmaitych miejsc. Dbamy jednak o permanentny rozwój, aby ta wartość była coraz większa.

Kto stoi za tymi nagrodami, wyróżnieniami oraz pozytywnymi opiniami od klientów? Są to m.in. profesjonalni dietetycy. Zespół tych ekspertów dba o to, aby diety pudełkowe w Poznaniu były zróżnicowane. Wszystkie cechują się odpowiednim zbilansowaniem i szerokim zakresem kalorycznym. Za sukcesem Fit Apetit stoją również kucharze. To pasjonaci i profesjonaliści w jednym. Kucharze codziennie przygotowują pyszne posiłki, które trafiają do polskich domów i mieszkań. Warto zauważyć, że oferujemy urozmaicone jadłospisy. Chcesz to sprawdzić jeszcze przed pierwszym zamówieniem? Wejdź zatem tutaj: https://panel.fitapetit.com.pl/pl/menu.

Na czym opiera się każda nasza dieta pudełkowa Poznań?

Wszystkie posiłki są bardzo starannie układane, rozpisywane, a potem przyrządzane. Każda dieta pudełkowa w Poznaniu jest zdrowa, pełnowartościowa i smaczna. Dodatkowo świeża. Masz to jak w banku, jeśli będziesz klientem Fit Apetit.

Musisz wiedzieć, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami żywności. Nie są to podmioty pierwsze z brzegu, a bardzo starannie przez nas wyselekcjonowane. M.in. pod względem doświadczenia, opinii, rodzaju asortymentu itd. Dzięki temu mamy do dyspozycji zawsze świeże owoce, warzywa, mięsa, czy chleby. Wiele osób uważa, że oferujemy najlepsze usługi cateringowe. To nas motywuje do jeszcze bardziej profesjonalnego podejścia. I to w rozmaitych sprawach. Warto zauważyć, że wszystkie cateringi dietetyczne są nie tylko odpowiednio rozpisane i przygotowane. Dodatkowo pakujemy je w oddzielne pudełka. Jeśli zaś klient sobie tego zażyczy, to może zamówić ekologiczne opakowania.

Jak wybrać najlepszy catering Poznań dla siebie?

Przede wszystkim nie działaj tutaj pod wpływem emocji. Wybieraj cateringi dietetyczne spokojnie i w przemyślany sposób. Nasza firma Fit Apetit zaś w tym pomaga. Pewnie zastawiasz się teraz, co robimy… M.in. przygotowaliśmy dla wszystkich wstępnie zainteresowanych usługobiorców profesjonalny kalkulator kalorii. Skorzystaj z niego i poznaj swoje zapotrzebowanie energetyczne. Dowiedz się także o optymalnych zestawach, które będą dopasowane do Twoich potrzeb żywieniowych.

Co jeszcze możesz, w razie czego, zrobić? Zadbaj o siebie już teraz. Wybierz odpowiednią dietę pudełkową w Poznaniu po skorzystaniu z kalkulatora kalorii, ale nie tylko. Dobrym pomysłem jest również konsultacja z naszym teamem dietetyków. To profesjonaliści, którzy są pomocni i empatyczni. Nie wstydź się odpowiedzieć im o swoich problemach oraz marzeniach. Zapewniamy fachową pomoc i dyskrecję! Skontaktuj się z nami (napisz/zadzwoń), a my wskażemy Ci optymalne zestawy pudełkowe.

Kto zamawia nasze diety pudełkowe w Poznaniu?

Nie można napisać, że są to np. tylko kobiety, tylko osoby bardzo młode lub wyłącznie ludzie, którzy mają kłopoty z nadprogramowymi kilogramami… Nasze usługi cateringowe są uniwersalne. W związku z tym mamy wielu klientów z rozmaitych zakątków kraju. Co dla nich oferujemy?

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian

Diety pudełkowe w Poznaniu, od Fit Apetit, są zamawiane przez ludzi, którzy mają w planach pozbycie się np. tak zwanej „oponki”. Co jest kluczem do sukcesu? Wybór odpowiedniego podmiotu cateringowego, selekcja właściwej diety pudełkowej oraz jej stosowanie. Cateringi od Fit Apetit są również zamawiane przez sportowców. Jak ktoś chce lepiej wyglądać i mieć coraz lepsze wyniki, to zgłasza się właśnie do nas. Oferujemy bowiem specjalne diety pudełkowe mające m.in. podwyższoną zawartość białka. To nie koniec możliwości. Sprzedajemy diety także ludziom z nietolerancjami pokarmowymi, czy osobom bardzo zapracowanym (czyli dostarczamy zestawy również do firm).

Niewątpliwie już odnieśliśmy sukces w tej branży. Firma Fit Apetit nie zamierza jednak na tym poprzestawać. Nasi dietetycy, kucharze itd. codziennie dbają o to, aby diety pudełkowe w Poznaniu były wyłącznie najwyższej jakości.


Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw