Dieta Perfect Match

Poznaj moc idealnego dopasowania cateringu do swoich potrzeb! Uwzględnimy wszelkie preferencje, nietolerancje czy alergie tak, aby posiłki w pełni spełniły Twoje oczekiwania.

Wasze preferencje to nasz priorytet

Wariant perfect match jest kierowany do wszystkich osób, które poszukują cateringu dopasowanego indywidualnie do swoich potrzeb. Ta wersja cateringowa pozwoli Wam zadbać o swoje zdrowie oraz pomoże w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów sylwetkowych.

Usługę rozpoczniemy więc od dokładnej oceny preferencji naszego klienta. Zbierzemy informacje na temat Waszych alergii, nietolerancji, preferencji czy celów zdrowotnych. To właśnie na ich podstawie będziemy w przyszłości przygotowywać posiłki.

Baza diety

Produkty bazowe diety perfect match będą dobierane indywidualnie. Co za tym idzie, to od Was zależy, których produktów spożywczych będzie w Waszym jadłospisie najwięcej, a których zabraknie. Jedno jest pewne – niezależnie od dokonanego wyboru, do przygotowania posiłków wykorzystamy jedynie te wysokojakościowe i w pełni zdrowe produkty. A ty, którą grupę składników wybierzesz dla siebie?

Dieta dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł

Spersonalizowana i różnorodna dieta

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby każda wersja cateringowa była odpowiednio zbilansowana. Bez względu więc na Wasze osobiste preferencje i ostateczny wygląd diety perfect match, makroskładniki każdego posiłku będą dokładnie dobierane. Zależy nam na tym, aby każdy posiłek dodawał Wam zarówno energii, jak i niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin i minerałów. Zajmiemy się również liczeniem kalorii, co może okazać się wyjątkowo ważnym aspektem dla osób planujących redukcję lub zwiększenie masy ciała.

Bez względu na Wasze wyboru, posiłki w cateringu perfect match będą zróżnicowane. W swoich codziennych paczkach znajdziecie potrawy w różnych formach. Dania główne, zupy, desery, sałatki oraz przekąski – w przypadku diety różnorodność jest prawdziwym kluczem do sukcesu. Zadbamy również o to, aby przygotowane dla Was posiłki nie tylko pysznie smakowały, ale i syciły.

Pozwól profesjonalistom zatroszczyć się o swoją dietę i stwórz dietę idealna dla siebie! Sprawdź catering perfect match już teraz.