Dieta Dla kobiet w ciązy

Dieta zapewniająca kobietom w ciąży odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe posiłki, które gwarantują zdrowie i dobre samopoczucie w tym wyjątkowo ważnym okresie.

Jakość naszych usług

Należy pamiętać, że odpowiednio dobrany jadłospis ma ogromny wpływ na zdrowy rozwój ciąży, a poprzez dostarczanie organizmowi pełnego pakietu składników odżywczych wspieramy rozwijające się dziecko. W okresie ciąży ciężko niekiedy zadbać o wartości odżywcze każdego z posiłków. Jeżeli i Wy macie ten problem, catering pomoże Wam zarówno odpowiednio zbilansować dietę, jak i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Nasi specjaliści dobrali każdy element posiłków tak, aby były one dopasowane do wszystkich potrzeb kobiet w ciąży. Z naszym cateringiem będziecie mogli cieszyć się bezpiecznymi i pysznymi posiłkami każdego dnia!

Bogactwo wartości odżywczych

Przygotowując posiłki przeznaczone dla kobiet w ciąży stawiamy na odpowiedni balans makroskładników. Wybieramy źródła zdrowych i pełnowartościowych tłuszczów m.in. ryby, orzechy czy oliwy. Stawiamy też na wysokojakościowe mięso, które będzie źródłem cennych składników odżywczych. W okresie ciąży ważnym elementem jest również biało, którego w naszych posiłkach nie brakuje. Taki zestaw makroskładników będzie dla Was gwarancją dobrego samopoczucia po spożyciu dań z naszego cateringu.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla kobiet w ciązy dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 - 2500 kcal

Cena od: 66zł

Co więcej, nasz catering zawiera ogromne ilości świeżych warzyw i owoców, które są bogate w witaminy oraz minerały. W naszych posiłkach znajdziecie również produkty zbożowe obfite w błonnik. Wierzymy, że to właśnie odpowiednio dobrane składniki przekładają się na finalny efekt potraw. Co za tym idzie, nasi kucharze korzystają jedynie z tych wysokojakościowych i pełnowartościowych produktów, które są gwarancją zadowolenia klientów!

Z myślą o każdej mamie

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje własne preferencje względem jadłospisu. Co za tym idzie, dokładamy wszelkich starań, aby wybrana przez Was dieta spełniła wszelkie Wasze oczekiwania. W swoich codziennych cateringach znajdziecie różnorodne (zarówno w formie, jak i smaku) posiłki. Odpowiednio zbilansowane desery, dania główne, zupy czy przekąski będą Wam towarzyszyły każdego dnia. Uwzględnimy również Wasze indywidualne preferencje żywieniowe i to na ich podstawie będziemy tworzyć wszystkie dania.