Dieta No Fish

Szukacie dobrze zbilansowanego cateringu, który będzie jednocześnie pozbawiony ryb i owoców morza? Pakiet no fish okaże się dla Was strzałem w dziesiątkę!

Dieta bez ryb

Wykluczenie z codziennej diety ryb może mieć różne podłoża. Bez względu na Wasz powód, nasz catering w stu procentach spełni Wasze oczekiwania.

Plan no fish będzie zawierał posiłki bogate we wszystkie potrzebne organizmowi makroskładniki. W cateringu znajdziesz m.in. mnóstwo owoców i warzyw, produkty pełnoziarniste czy nabiał. Jednocześnie, wszystkie posiłki będą pysznie smakowały i pięknie wyglądały! Co więcej, nasi kucharze korzystają jedynie z wysokojakościowych, pozyskanych od zaufanych dostawców produktów. Dla Was jest to gwarancja satysfakcji!

Poznaj zdrowe alternatywy!

Ryby są najczęściej wdrażane do diety jako źródła cennego i dobrze przyswajalnego białka. Co za tym idzie, rezygnując z ich spożycia należy świadomie zadbać o odpowiedni poziom tego ważnego makroskładnika. Jak się okazuje, wiele osób ma z tym duży problem, co niesie za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Z pakietem no fish nie masz się jednak o co martwić! Nasi profesjonaliści przykładają ogromną uwagę do ilości składników odżywczych każdego dania tak, aby niczego w nich nie brakowało.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta No Fish dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Posiłki w diecie no fish będą odpowiednio dobierane tak, aby poziom białka znajdował się na właściwym poziomie. Dania będą się skupiały na innych źródłach białka m.in. mięsie (szczególnie chudym, m.in. kurczak czy indyk) czy nabiale.

To jednak nie wszystko! Oprócz wysokiego poziomu białka, kucharze dbają m.in. o obecność w diecie owoców i warzyw, które są źródłami cennych witamin i minerałów. Zadaniem każdego posiłku z naszego cateringu jest zapewnienie Wam zdrowia, dobrego samopoczucia oraz energii na długi czas!

Różnorodne dania na każdy dzień

Monotonia to prawdziwy koszmar diety. Powtarzalność posiłków sprawi, że już po niedługim czasie stracicie motywacje do przestrzegania zasad i będziecie sięgać po niezdrowe przekąski. Z naszym pakietem no fish możecie pożegnać się z tym problemem!

Catering zapewni Wam codzienną dawkę nowych, pysznych i zdrowych dań. Dbamy o to, aby nasi klienci znaleźli w swoich paczkach coś nowego każdego dnia. Co więcej, oferujemy Wam nie tylko dania główne, ale i przekąski między posiłkami. Dzięki takiemu systemowi zyskujecie małe dodatki, które będziecie mogli zabrać ze sobą wszędzie! Jeżeli więc dopadnie Was głód, nie będziecie musieli sięgać po niezdrowego batonika. Zamiast tego pod ręką będziecie mieli zdrową i odpowiednio zbilansowaną przekąskę.
W proponowanych przez nas jadłospisach jest również miejsce na desery. W każdym pakiecie będziecie mogli znaleźć słodki element, który umili Wam dzień. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrane i przygotowane słodycze nie są niczym złym, a we właściwie zbilansowanej diecie jest miejsce na wszystko!

Przekonaj się, jak duży wpływ na Twoje samopoczucie ma dobrze dobrana dieta. Jeżeli w codziennych posiłkach unikasz ryb, a jednocześnie chcesz dbać o odpowiednią ilość składników odżywczych – pakiet no fish będzie opcją wręcz idealną!