Dieta Gluten&Dairy Free

Pełnowartościowa dieta dla wszystkich, którzy zmagają się z nietolerancjami pokarmowymi. Poznaj pyszne, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb posiłki!

Dla kogo?

Pakiet gluten&dairy free będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które ze swojej diety wykluczają nabiał oraz gluten. Jest to opcja żywieniowa szczególnie popularna wśród alergików – zarówno u osób nietolerujących laktozy, jak i glutenu. Prowadzenie takiej diety na własną rękę może okazać się trudne, szczególnie na początku. Z pomocą w takich przypadkach przychodzi nasz catering, który zagwarantuje Wam pełen pakiet pełnowartościowych posiłków, dopasowanych indywidualnie do Waszych potrzeb!

Na co należy uważać?

Dieta pozbawiona glutenu i laktozy generuje pewne ograniczenia, które w przyszłości mogą przynieść niepożądane rezultaty. Osoby ograniczające gluten mogą się zmagać z niedoborami błonnika, który jest bardzo ważnym składnikiem diety. W naszym cateringu dbamy o odpowiednią jego ilość tak, aby zapewnić Wam dobre samopoczucie. Wykluczanie nabiału może natomiast skutkować pojawieniem się niedoborów wapnia. Robimy więc wszystko co możliwe, aby w naszych posiłkach znalazły się produkty zawierające dużą jego ilość.

Dieta bez glutenu

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta bezglutenowa i beznabiałowa dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Dieta idealna dla Ciebie!

Rozumiemy, że każdy ma swoje indywidualne potrzeby żywieniowe. Co za tym idzie, nasi klienci mają możliwość personalizowania swojego jadłospisu. To od Was zależała będzie m.in. kaloryczność posiłków. Dieta gluten&dairy free pozwoli Ci więc nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale też osiągnąć wymarzone cele sylwetkowe!

Do przygotowania każdego dania podchodzimy w pełni profesjonalnie. Przeliczamy dokładnie ilości makroskładników tak, aby posiłki syciły i dodawały Wam energii. Tworzymy jedynie z wysokojakościowych i świeżych produktów, które pozyskujemy od zaufanych dostawców. Co więcej, dbamy o różnorodność jadłospisów. W swoich codziennych paczkach znajdziecie więc pełną gamę smaków! Zupy, dania główne, desery czy przekąski to dokładnie to, czego możecie się spodziewać.

Z naszym cateringiem zdrowe odżywianie to prawdziwa przyjemność. Pozwól się wyręczyć profesjonalistom i zadbaj o swoje dobre samopoczucie!