Dieta Slimfit

Pyszne i pełnowartościowe posiłki, które pomogą Ci utrzymać zdrową sylwetkę na lata –poznaj drogę do dobrego samopoczucia z pakietem slimfit!

Co oferuje dieta slimfit?

Pakiet slimfit cechują pełnowartościowe i zdrowe posiłki. W daniach tej wersji cateringu znajdziesz przede wszystkim mnóstwo owoców i warzyw, które pochodzą od zaufanych dostawców. Dbamy o świeżość wszystkich produktów, a kiedy tylko to możliwe wybieramy te sezonowe opcje. Dieta slimfit przykłada też dużą wagę do odpowiedniego poziomu makroskładników. Nasi specjaliści zadbali o to, aby każdy posiłek nie tylko smakował pysznie, ale i dostarczał potrzebnych organizmowi składników odżywczych.

Pakiet został stworzony w tak, aby zapewnić Wam sytość w trakcie całego dnia. Co za tym idzie, proponujemy Wam kilka posiłków – zarówno dania główne, jak i przekąski. Taki układ gwarantuje Wam sytość oraz dobre samopoczucie. Pożegnaj się z długimi oknami żywieniowymi i przekonaj się, że można jeść zdrowo i często!

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Slim Fit dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Korzyści zdrowotne

Dieta slimfit pozwala w dużym stopniu zadbać o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie. Owoce i warzywa, których w tym pakiecie nie brakuje, dostarczają organizmowi cały szereg witamin i minerałów oraz duże ilości błonnika. Takie połącznie wspiera pracę całego ciała, a szczególnie korzystnie wpływa na układ odpornościowy. Co więcej, owoce i warzywa skutecznie sycą, a jednocześnie posiadają niewielką ilość kalorii – jest to więc opcja idealna dla osób, które postanawiają przejść na dietę odchudzającą.

To jednak nie wszystko! Nasi specjaliści zadbali, aby pakiet slimfit był bogaty we wszystkie ważne składniki odżywcze. Przede wszystkim, posiłki zawierają duże ilości białka, co pozwala skutecznie i łatwo podtrzymać masę mięśniową. W naszym cateringu, źródła tego wyjątkowo cennego makroskładnika wybieramy jednak świadomie. Dbamy, aby w posiłkach występowało zarówno białko pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego.

Zdrowe tłuszcze są w naszej diecie bardzo mile widziane! Dlaczego? Znacząco wspierają one pracę układu nerwowego oraz umożliwiają przyswajanie witamin z grup A, D, E czy K. Co za tym idzie, w przygotowanych przez nas posiłkach w pakiecie slimfit znajdą się takie produkty jak orzechy, oliwy czy nasiona.

Kto powinien się na nią zdecydować?

Dieta slimfit jest wyjątkowo uniwersalną pozycją. Świetnie sprawdzi się ona u osób, które chcą zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i piękną sylwetkę. Wprowadzi ona do Waszego życia zdrowe nawyki, które zostaną z Wami na lata. Spożywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków doda Wam energii oraz sprawi, że poczujecie się lepiej w swoim ciele! Bez względu na wiek, płeć czy codzienny poziom aktywności fizycznej, pakiet slimfit okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Przekonaj się, że zdrowe odżywianie nie musi być nudne, a odpowiednio zbilansowane i bogate w owoce i warzywa posiłki mogą być przepyszne! Pozwól specjalistom zatroszczyć się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie już teraz i wybierz pakiet slimfit!