Dieta Keto Power

Przestrzeganie zasad diety ketogenicznej będzie z naszym cateringiem prostsze niż kiedykolwiek. Poznaj pyszne i pozbawione węglowodanów posiłki, które dodadzą Ci energii!

Podstawowe produkty spożywcze

Podczas przygotowywania jadłospisów nasi specjaliści zadbali o odpowiedni dobór artykułów spożywczych tak, aby zapewniły Wam one energię na długie godziny. Dieta ketogeniczna zakłada spożywanie dużej ilości tłuszczy, a co za tym idzie, to właśnie na nich bazować będą posiłki w Waszych cateringach. Ryby, orzechy czy orzechy staną się podstawą większości dań.

Co ważne, wybieramy jedynie te wysokojakościowe, zdrowe i wartościowe tłuszcze. Dbamy też o odpowiedni dobór owoców i warzyw. Mało osób zwraca uwagę na fakt, że niektóre pozycje zawierają duże ilości węglowodanów. Nasi specjaliści dokładnie wiedzą, na które warzywa możecie sobie pozwolić, a których powinno się unikać. W naszych posiłkach nie znajdziecie też sztucznych dodatków czy cukrów, które mogłyby zaburzyć stan ketozy.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

do 10%

Tłuszcze

60-70%

Dieta ketogeniczna dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł

W trosce o odpowiedni balans

Dieta ketogeniczna należy do tych wyjątkowo restrykcyjnych opcji. Jak się okazuje, przygotowywanie codziennych posiłków pozbawionych węglowodanów może okazać się trudne oraz czasochłonne. Prowadzenie tego sposobu żywienia wymaga również ogromnego zaangażowania – makroskładniki każdego produktu spożywczego muszą być przed zjedzeniem dokładnie sprawdzone i wyliczone. W rezultacie, wiele osób już po niedługim czasie rezygnuje z wyznaczonych sobie celów. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z dietą ketogeniczną, catering keto power będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Nasi specjaliści zadbają o odpowiedni stosunek wszystkich makroskładników. Posiłki, które otrzymacie będą bogate w tłuszcze i ubogie w węglowodany tak, aby utrzymać podstawowe założenia diety. To jednak nie wszystko! Każdy klient ma możliwość personalizacji swojego cateringu. Do wyboru zostawiamy Wam m.in. ilość kalorii w codziennej diecie.

Zbilansowane i różnorodne posiłki!

Profesjonalnie zadbaliśmy o to, aby posiłki dostarczały wszelkich najpotrzebniejszych składników odżywczych. Osoby na diecie „keto” są wyjątkowo narażone na niedobory błonnika wynikające ze spożywania minimalnej ilości produktów zbożowych. Walczymy z tym problemem, a do naszych posiłków dodajemy inne, dozwolone dla osób na diecie ketogenicznej źródła tego cennego składnika.

Osoby wybierające dietę ketogeniczną często skarżą się na monotonie codziennych jadłospisów. Ich możliwości są znacznie ograniczone, a co za tym idzie, to samo danie jest nierzadko wykonywane każdego dnia. Nasz catering sprzeciwia się nudnym posiłkom i oferuje Wam nowe pozycje każdego dnia! Wierzymy, że to właśnie różnorodność dań jest prawdziwym kluczem do sukcesu – razem z pakietem keto power zyskujesz nowe posiłki każdego dnia!