Dieta Dla mam karmiących

Dieta zapewniająca posiłki odpowiednie dla kobiet karmiących piersią. Wspiera zarówno zdrowy rozwój dziecka, jak i dobre samopoczucie mam.

Zdrowie i oszczędność czasu

Catering kierowany do kobiet karmiących piersią zapewnia pełne wsparcie w tym szczególnie ważnym okresie. Pełnowartościowe posiłki dbają o zdrowie mam, co bezpośrednio wpływa na odpowiedni rozwój malucha. Nasi specjaliści dobrali składniki diety tak, aby zapewniały wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Co więcej, catering zapewnia Wam spokojną głowę odnośnie planowania posiłków. Nie musicie martwić się o zakupy ani gotowanie – gotowe dania będą na Was czekać każdego dnia.

Podstawa diety

Dieta w okresie karmienia piersią powinna być bogata we wszystkie składniki odżywcze. W naszych posiłkach znajdziecie m.in. źródła wapnia czy kwasów foliowych. Dbamy również o odpowiednią ilość warzyw i owoców, które są źródłami cennych witamin i minerałów. W naszych posiłkach znajdziecie również pełnoziarniste produkty zbożowe, które są bogate w błonnik i wspierają procesy trawienia.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla mam karmiących dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 - 2500 kcal

Cena od: 66zł

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo nowych mam. Co za tym idzie, stawiamy jedynie na naturalne, świeże oraz pełnowartościowe składniki. Nasi specjaliści przykładają ogromną wagę do odpowiedniej ilości poszczególnych makroskładników. Wybieramy zdrowe źródła tłuszczy (oliwy, orzechy czy ryby) oraz dobrze przyswajalne białko (sery, mięso, jajka). Gwarantujemy tym samym, że każdy spożyty posiłek doda Wam energii i korzystnie wpłynie na samopoczucie!

Indywidualne preferencje

Naszym zadaniem jest umilenie okresu karmienia piersią. Dokładamy więc wszelkich starań, aby wybrany przez Was catering spełnił wszystkie Wasze oczekiwania. W zależności od preferencji naszych klientek, jesteśmy w stanie dobrać składniki poszczególnych dań tak, aby pysznie smakowały oraz gwarantowały dobre samopoczucie.

Dieta w naszym cateringu jest zróżnicowana. W swoich codziennych pakietach odnajdziecie zarówno dania na słodko, jak i na słono. Pełna gama smaków oraz form podania sprawi, że posiłki nie będą się nudzić! Oferujemy między innymi zupy, dania główne, desery, jak i przekąski. Co za tym idzie, otrzymacie posiłki, które będziecie mogli zjeść nawet wtedy, gdy czasu będzie niewiele.

Zatroszcz się o siebie i swojego malucha razem z naszym cateringiem! Przekonaj się, że odpowiednio dobrana dieta może dużo zmienić.