Dieta Pescovegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca z codziennego jadłospisu drób oraz czerwone mięso. Wariant, który dostarczy Wam wszelkich potrzebnych składników odżywczych.

Dla kogo?

Catering pescovegetarian to wariant kierowany do wszystkich, którzy chcą wykluczyć ze swojego jadłospisu drób, wieprzowinę oraz wołowinę przy jednoczesnym dostarczaniu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Jeżeli więc myślisz o rezygnacji ze spożywania mięsa, lecz nie do końca wiesz od czego zacząć – catering pescovegetarian będzie dla Ciebie opcją idealną!

Podstawa diety

Posiłki na tego typu diecie opierają się głównie na rybach i owocach morza, które są źródłem wartościowego białka i zdrowych tłuszczów. Oprócz tego, dania są bogate w produkty zbożowe, nabiał oraz owoce i warzywa. Odpowiednio dobrane produkty pozwolą skomponować pełnowartościową dietę, która korzystnie wpłynie na Wasze zdrowie i samopoczucie.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta pescowegetariańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

„Czy to jest zdrowe?”

Wiele osób zastanawia się, czy dieta wykluczająca mięso jest w stanie zapewnić odpowiednią ilość wszystkich składników odżywczych. Jak się okazuje, obawy są bezpodstawne, a dieta pescowegetariańska może mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Ryby dostarczają nam duże ilości lekkostrawnego białka i są świetnym źródłem kwasów tłuszczowych oraz witamin. Znajdziemy w nich też spore ilości jodu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego naszego organizmu. Nie ma się więc o co martwić – pod odpowiednim nadzorem skomponowanie pełnowartościowej diety bez mięsa jest bardzo proste!

Posiłki, które dodają sił!

Odpowiednia zbilansowana dieta będzie zawierała odpowiednią ilość wszystkich makroskładników. W naszych cateringach węglowodany, tłuszcze oraz białko łączą się w każdym daniu. Takie połączenie zarówno syci, jak i dostarcza Wam energii na długie godziny.

Nasi kucharze korzystają jedynie z najlepszych dostępnych na rynku składników. Wierzymy, że wysoka jakość pojedynczych produktów bezpośrednio przekłada się na finalny smak dania. Wybieramy jedynie te świeże i pełnowartościowe opcje pochodzące od zaufanych dostawców tak, aby efekt końcowy naszej pracy zadowolił nawet najbardziej wymagających klientów.
W naszych cateringach stawiamy na różnorodność – dbamy o to, aby posiłki się nie powtarzały. Co za tym idzie, w swoich codziennych zestawach znajdziecie pełną gamę smaków!