Dieta Sport

Dieta idealna dla osób aktywnych fizycznie powinna zawierać dużą ilość białka i wartości odżywczych. Pakiet sport zadba o potrzeby wszystkich sportowców!

Dieta dla osób aktywnych

Nasz pakiet sport został przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które dążą do osiągnięcia maksymalnej wydajności swojego organizmu. Nie ulega wątpliwościom, że osoby aktywne fizycznie mają inne potrzeby żywieniowe niż Ci, którzy na co dzień stronią od ćwiczeń. Co za tym idzie, potrzebują oni specjalnego jadłospisu, który idealnie wpasuje się do ich trybu życia.

Posiłki pełne białka

Jednym z najważniejszych dla osób aktywnych fizycznie makroelementów jest białko. To właśnie ono zwiększa tzw. adaptacje treningową, buduje mięśnie oraz poprawia wydajność. Co więcej, posiłki bogate w białko sycą i dostarczają energii na długie godziny. Nie bez powodu więc sportowcy szczególnie dbają o obecność tego składnika w codziennej diecie.

Zawartość białka

20-30%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta sportowca dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł

Posiłki w cateringu sport będą bogate w białko różnego pochodzenia. W swoich daniach znajdziesz zarówno mięso (w szczególności to chude np. kurczak), jak i ryby (między innymi te tłuste; tuńczyk, łosoś) czy nabiał (np. chudy twaróg czy sery). Dbamy o różnorodność tak, aby zapobiec monotonii jadłospisów.

Warto zaznaczyć też, że codzienny jadłospis będzie zawierał duże ilości owoców i warzyw, które są świetnym źródłem cennych witamin i minerałów. Nasi kucharze korzystają jedynie z wysokojakościowych produktów, a kiedy tylko to możliwe wplatają do diety sezonowe opcję. Możecie być pewni, że takie połączenie składników odżywczych doda Wam energii zarówno przed, jak i po treningu!

Zaufaj specjalistom!

Przygotowywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków na własną rękę nie należy do prostych zadań. Często brakuje nam czasu lub chęci na dokładne sprawdzanie i obliczenie spożytych kalorii czy ilości składników odżywczych. W rezultacie ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych efektów, a nasze zdrowie się pogarsza. Istnieje jednak łatwiejsza droga zadbania zarówno o piękną sylwetkę, jak i dobre samopoczucie.

W planie sport wzięliśmy pod uwagę nie tylko dania główne, ale i przekąski, gotowe do spożycia między większymi posiłkami. W ten sposób dbamy o to, aby organizm nie odczuwał głodu nawet wtedy, kiedy nie macie możliwości zjedzenia dużego dania.

Zdrowie i piękna sylwetka

Poziom aktywności fizycznej to jeden z najważniejszych czynników, jaki powinien być brany pod uwagę podczas wyboru diety. Osoby aktywne podczas treningów spalają dużą ilość kalorii, które muszą zostać uzupełnione. W zależności od wzrostu, wagi czy wyznaczonego sobie celu sylwetkowego potrzeby mogą być jednak różne. Nasz catering sport w pełni dostosowuje się do Was.

Bierzemy pod uwagę opinie naszych klientów i tworzymy posiłki tak, aby spełniały one wszystkie Wasze wymagania.
Catering w wersji sport będzie opcją idealną dla każdego, kto poświęca dużo czasu na treningi. Pamiętajcie, że dbanie o siebie rozpoczyna się od jedzenia, a odpowiednia dieta wpłynie korzystnie nie tylko na Wasze zdrowie, ale i efekty ćwiczeń!