Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Dieta pudełkowa w Katowicach – co jeść, aby schudnąć? 

Katowice to jedno z tych polskich miast, o których można powiedzieć z pełnym przekonaniem, że w ostatnich latach wyraźnie się rozwinęły i że rzeczywiście miasto to cieszy się coraz większym napływem mieszkańców, co wpływa na jego ogólne dobre postrzeganie. Obecnie jest  to drugie co do wielkości miasto w Polsce. Nic dziwnego, że powstają tu nowe firmy, także w ramach działalności takiej jak catering w Katowicach oraz że osoby, które wybierają taką formę żywienia mają same powody do zadowolenia.  

Catering dietetyczny w Katowicach – od czego zależy rozpad tkanki tłuszczowej? 

Wybierając w Katowicach catering wiele osób robi to właśnie z powodu tego, aby schudnąć. Dlatego osoby mające do zaoferowania diety pudełkowe w Katowicach proponują specjalne pakiety żywieniowe w takiej opcji, jak i do innych dań, z innych pakietów, dodają składniki przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej. 

Główny hormon, który odpowiada za rozbicie cząstek tłuszczu do mniejszych form to noradrenalina. Część z nich jest spalana przez mięśnie, a reszta przy udziale hormonów tarczycy wpływa na powstawanie białek spalających kolejne cząstki tłuszczu z jednoczesnym wyzwoleniem ciepła, co określane jest jako proces termogenezy. Eksperci, którzy proponują w Katowicach rozwiązanie takie jak dieta pudełkowa wiedzą o tym bardzo dobrze. Mają również pojęcie o tym, że w codziennym menu znajduje się wiele składników obfitujących w substancje działające na podobnych zasadach. 

Jakie składniki w catering pudełkowy w Katowicach odpowiadają za spalanie tłuszczu? 

Jednym z ważniejszych składników odpowiadających za spalanie tłuszczu jest białko. To budulec całego organizmu, który niemal w ogóle nie gromadzi się w tkance tłuszczowej. Jego magazynami są z kolei: mięśnie, plazma krwi, wątroba oraz kości. Pełnowartościowe białko, znajdujące się w daniach, które przygotowuje fit catering w Katowicach odpowiada za powstanie hormonu wzrostu, somatotropiny. Jako że działa on przeciwnie niż insulina, to spowalnia proces przekształcania spożytej glukozy w tkankę tłuszczową. Hormon ten działa również podobnie jak noradrenalina. 

W posiłkach przygotowanych przez  zdrowy catering w Katowicach nie brakuje również wapnia, odpowiadającego za regulację ciśnienia tętniczego oraz znormalizowanie masy ciała. Co ciekawe, u osób mających włączony tryb głodu odnotowuje się niedobory wapnia, zmuszające komórki tłuszczowe do gromadzenia zapasów. W związku z tym, przygotowując catering dietetyczny w Katowicach eksperci dbają o to, by wszystkie dania były bogate również w wapń.  

W daniach oferowanych przez cateringi dietetyczne uwzględniane są także:

 • fenyloalania
 • L – karnityna
 • witamina C,
 • polifenole
 • aminy
 • metyloksantyny
 • fitosterole
 • kapsaicyna
 • sprzężony kwas linolowy. 

Produkty żywnościowe w atrakcyjnej dieta pudełkowa w Katowicach cena służące pokonaniu tłuszczu

Firmy mające do zaoferowania cateringi dietetyczne w Katowicach dbają o to, by dotrzeć do jak największej liczby klientów, ponieważ dzięki temu pewne jest, że wśród dużej konkurencji poradzą sobie bardzo dobrze. Jako że sporo klientów wybiera jedzenie pudełkowe w Katowicach właśnie po to, by się odchudzać, sporo produktów w menu służy pokonaniu tłuszczu. 

Pokarmy, które pozwalają pokonać tłuszcz to:

 • przyprawy korzenne
 • ostre papryczki chilli
 • owoce cytrusowe
 • chude przetwory mleczne i mleko 
 • ciemne owoce jagodowe. 

Dlatego właśnie takich składników nie brakuje w dieta catering w Katowicach i klienci, którzy dobierają menu z tymi składnikami z pewnością szybciej zauważą u siebie efekty w postaci odchudzania. 

Aktualnie popularność diet pudełkowych jest nie do zakwestionowania. Osoby zdecydowane na to, by wybierać boxy żywieniowe są z tego faktu bardzo zadowolone i dlatego chętnie dobierają dla siebie stosowne menu. Mogą wcześniej skonsultować się z dietetykiem, który wskaże, które spośród produktów spożywczych nadają się najbardziej, co przekonuje je w jeszcze większym stopniu. To, że w Katowicach catering dietetyczny można dopasować do siebie jest nad wyraz przekonujące. Można jeść to, co jest dopasowane do kubków smakowych i zbytnio się nie ograniczać, a cieszyć faktycznie doskonałymi rezultatami. Dobierając odchudzający catering do domu w Katowicach można wybierać spośród kilku dań każdego dnia. Jeżeli na dodatek łączy się to ze zdrowymi żywieniowymi nawykami, to tym bardziej nie trzeba się obawiać, że nie znajdzie się czegoś dla siebie. Odchudzanie stanie się przyjemniejsze. Optymalnie zbilansowana dieta z dostawą w Katowicach spełni ten cel żywieniowy.

 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw