Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Jaki jest najlepszy catering dietetyczny Gdańsk? Zdecydowanie FitApetit!

Już dawno o tym myślałeś? Uważasz, że Fit Apetit to będzie właściwy catering dietetyczny w Gdańsku? Ze swojej strony możemy Cię zapewnić o naszym profesjonalizmie. Każda nasza dieta pudełkowa jest zdrowa, pełnowartościowa i pyszna! A przy okazji… tania. Dlaczego mamy tak atrakcyjne warunki finansowe – jako jedni z niewielu w tej branży?

Jak nasz catering dietetyczny Gdańsk pozytywnie wpływa na stan portfela?

Wiele osób uważa, że usługi cateringowe są drogie. Zazwyczaj tak właśnie myślą ludzie, którzy nie mają zbyt wiele do czynienia z tą branżą. Dlaczego nasz catering dietetyczny Gdańsk jest tani? Nie da się ukryć, że na rynku panuje coraz większa rywalizacja. Każdy chce przekonać do siebie jak najwięcej klientów. Wiemy, że nasze diety pudełkowe są skuteczne i pomagają. Chcemy zatem, aby ludzie mogli żyć po prostu lepiej. Z cateringami dietetycznymi od Fit Apetit to jak najbardziej możliwe.

Spora konkurencja to jedno. Ona w pewnym sensie wymusza oferowanie atrakcyjnych warunków finansowych. Dodatkowo nasza firma Fit Apetit nie działa w tej branży „od wczoraj”. Mamy doświadczenie i liczne kontakty. M.in. współpracujemy z profesjonalnymi, rzetelnymi dostawcami zdrowej, świeżej żywności. Regularnie zamawiamy od nich ten asortyment. Możemy zatem liczyć na spore rabaty. A m.in. właśnie to przekłada się na oferowane warunki finansowe, które w Fit Apetit są bardzo atrakcyjne.

Dlaczego jeszcze nasza dieta pudełkowa Gdańsk jest tak tania?

Co poza tym wpływa na to, że nasi klienci nie muszą głęboko sięgać do portfela? Oferujemy przystępne, niskie ceny bazowe. Nasza firma cateringowa w Gdańsku stawia na pierwszej pozycji klientów, a nie siebie. Dlatego co jakiś czas oferujemy liczne promocje. Po to, aby usługobiorcy mogli płacić… jeszcze mniej. Z czego można w tym momencie skorzystać? Z promocji, w której do zainkasowania jest nawet… 12% zniżki. Prawda, że sporo? Jakie są tutaj zaś kluczowe zasady? Zainteresowane osoby powinny zamówić dowolnie wybraną przez siebie dietę pudełkową. Nie zapominaj o kodzie (jego treść to „124U”). Zamówienie powinno być na okres nie krótszy niż 20 dni. Jak to wszystko spełnisz, to rabat 12% jest Twój!

Myślisz, że to już koniec świetnych informacji? W takim razie mamy dla Ciebie kolejną niespodziankę. To możliwość korzystania z Programu Lojalnościowego. Jakie są tutaj zasady? Warto do niego dołączyć – w pierwszej kolejności. A potem wykonywać rozmaite, nieskomplikowane zadania. Za to będziesz zbierać punkty. Później możesz je wymienić. Na co? Na zniżki. Dzięki temu Twoje rachunki – za cateringi dietetyczne od Fit Apetit – będą jeszcze mniejsze.

Jak catering Gdańsk od Fit Apetit wpływa na oszczędność czasu?

Korzystanie z diet pudełkowych w Gdańsku jest coraz częściej praktykowane przez Polki i Polaków. Nic dziwnego. Dużo osób zwraca uwagę na to, aby oszczędzać swój czas. Po to, by mieć go więcej dla siebie, rodziny, przyjaciół itd. Jeżeli zamówisz coś z naszej oferty, to przekonasz się, że codzienne życie może wyglądać zdecydowanie inaczej. Co mamy dla Ciebie – na dzisiaj?

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Perfect Match

Jak zaś diety pudełkowe w Gdańsku wpływają na oszczędność czasu? Jeżeli w tym momencie sam sobie gotujesz, to na pewno dokanałowe wiesz, jakie to jest czasochłonne. Przygotowywanie posiłków to tylko jeden z etapów. Wcześniej trzeba zrobić zakupy. Nie każdy mieszka zaraz obok sklepu z porządną żywnością. Później należy jeszcze pozmywać. Jak masz zmywarkę, to „pół biedy”. Jeśli musisz zmywać samodzielnie, to Ci współczujemy. Pamiętaj, że to Ty rządzisz. Możesz zatem, nawet teraz, zdecydować się na nasze cateringi dietetyczne. Dzięki nim zaoszczędzisz mnóstwo czasu! Nie trzeba będzie bowiem robić zakupów, gotować, czy zmywać. Warto wspomnieć też o oszczędności prądu (który jest coraz droższy) i wody.

Skorzystaj z wyboru Twojego menu!

Jesteś „panem swojego losu” także na tej płaszczyźnie. A przynajmniej, jeżeli chodzi o Fit Apetit. Oferujemy możliwość własnoręcznego modyfikowania swoich jadłospisów. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Ta sprawa w dużej mierze zależy od konkretnego pakietu. W przypadku opcji FIT możesz wybierać z 15 dań. A pakiet PRO daje Ci możliwość selekcji nawet z 25 posiłków. Pamiętaj o tym, że dotyczy to diet pudełkowych w Gdańsku składających się z 5 posiłków (dziennie). Zmian możesz dokonać bardzo szybko. W razie czego służymy pomocą. Możesz np. skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Tak. Fit Apetit to odpowiedni catering dietetyczny w Gdańsku. Pozytywne opinie na nasz temat nie są przesadzone. Klienci słusznie zauważają, że oferujemy naprawdę profesjonalne usługi cateringowe. Przygotowujemy diety pudełkowe, które są zdrowe, pełnowartościowe i zarazem… pyszne! Oprócz tego nie musisz przejmować się cenami. Gwarantujemy atrakcyjne warunki finansowe. A jeśli będziesz korzystać z promocji, czy Programu Lojalnościowego, to zapłacisz za diety pudełkowe… jeszcze mniej!


Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw