Dieta Low Carb

Pakiet low carb dostarczy Wam szereg posiłków ubogich w węglowodany. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób redukujących masę ciała, ale nie tylko!

Poznaj dietę niskowęglowodanowa!

Plan żywieniowy w przypadku diety low carb znacząco różni się od tej standardowej wersji. Zmianie ulegają proporcje bazowych makroskładników – maleje ilość węglowodanów podczas gdy zawartość białka rośnie. Należy jednak pamiętać, że nie istnieją jedne, powszechnie stosowane reguły diety węglowodanowej. Każdy plan żywieniowy, którego ilość „węgli” znajduje się poniżej normy może być uważany za dietę low carb.

Posiłki w pakiecie niskowęglowodanowym opieramy przede wszystkim na produktach bogatych w białko i tłuszcze. Mile widziane jest m.in. mięso, ryby, produkty mleczne, orzechy czy jajka. Rezygnujemy natomiast z np. ziemniaków czy produktów zbożowych (makaronów, kasz, ryżów, chleba). Należy również uważać na niektóre warzywa i owoce, które zawierają o wiele więcej węglowodanów niż może się nam wydawać.

Podczas planowania takiej diety należy wziąć pod uwagę mnóstwo czynników, a samodzielne przygotowywanie posiłków ubogich w węglowodany może okazać się niemałym wyzwaniem. Nasz catering jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z dietą low carb!

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

do 30%

Tłuszcze

25-35%

Dieta niskowęglowodanowa dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł

Brak monotonii!

Powszechnym problemem, z którym zmagają się osoby na diecie niskowęglowodanowej jest powtarzalność posiłków. Często brakuje pomysłów na przyrządzenie smacznych, odpowiednio zbilansowanych i różnorodnych dań. Z naszym cateringiem nie musisz się o to martwić!

Nasi profesjonaliści dbają o to, aby codzienne posiłki nie były nudne. W Waszych paczkach znajdziecie więc zarówno dania główne, jak i desery czy przekąski w wersjach z obniżoną zawartością węglowodanów. Tym samym gwarantujemy, że przygotowane przez nas posiłki nie będą monotonne, a każdego dnia spróbujesz innych wersji dań!

Wysoki poziom składników odżywczych

Dieta niskowęglowodanowa jest wyjątkowo ciężka do zbilansowania. Osoby decydujące się na prowadzenie tego modelu żywienia na własną rękę mogą zmagać się z kilkoma problemami. W naszym cateringu dużą uwagę przykładamy do odpowiedniej ilości błonnika oraz witamin z grupy B. Dbamy o to, aby posiłki przeznaczone dla naszych klientów dostarczały im wszystkim najpotrzebniejszych składników odżywczych.

U nas wysoka jakość produktów idzie w parze z pysznym smakiem i bogactwem witamin. Odkryj nową odsłonę posiłków low carb już teraz!