Dieta Standard

Pakiet standard zagwarantuje Wam pyszne, odpowiednio zbilansowane posiłki na każdy dzień. Sprawdź, czym szczególnym charakteryzuje się ta oferta i dowiedz się, dlaczego warto ją wybrać!

Czym charakteryzuje się pakiet standard?

Catering standard przy pomocy dobrze zbilansowanych posiłków dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Bez względu na to, z jakiego powodu zdecydowaliście się na catering – wersja standard będzie świetnym wariantem dla każdego, kto nie posiada specjalnych preferencji żywieniowych. W swoich posiłkach znajdziecie więc większość tradycyjnych artykułów spożywczych. Niemniej jednak, to Wy zadecydujecie o wielu parametrach m.in. kaloryczności zamówionych dań. Nasi specjaliści dokładnie zbadają nie tylko o wartość energetyczną, ale i zawartość makroskładników!

Różnorodne posiłki na każdy dzień!

Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że nasz catering w pełni zapobiega monotonii! Co dzięki temu zyskujecie? Przede wszystkim zróżnicowanie dostarczanych organizmowi składników odżywczych. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrane posiłki mają ogromny wpływ na stan naszego zdrowia. Dzięki zatroszczeniu się o właściwą ilość makroskładników możecie poprawić coś więcej niż tylko swoje samopoczucie.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Codziennie 10 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 2500 kcal

Cena od: 49zł

To jednak nie wszystko. Nasz catering nie pozwoli Wam się nudzić! Codzienna porcja różnorodnych dań sprawi, że zdrowe odżywianie stanie się prawdziwą przyjemnością. Wyznajemy zasadę, że dobre nastawienie do wprowadzania nowych nawyków jest kluczem do sukcesu. Spożywanie pysznych, zdrowych oraz odpowiednio zbilansowanych posiłków pozwoli Wam zapomnieć o diecie, a jednocześnie widocznie zobaczyć jej efekty. Z cateringiem standard wszystko jest możliwe!

Co na Was czeka?

Posiłki w cateringu standard będą na Was czekać każdego dnia w wyznaczonym wcześniej miejscu. Gwarantujemy, że wszystkie dania będą przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Nasi specjaliści korzystają jedynie z wysokojakościowych, świeżych i dostarczonych od zaufanych firm produktów. Nie musicie się więc martwić o jakość spożywanych dań – nasza firma jest gwarancją Waszego zadowolenia!

Standard to opcja dla Ciebie!

Jeżeli marzysz o zdrowiu i pięknej sylwetce, a jednocześnie nie posiadasz alergii, nietolerancji lub specyficznych preferencji żywnościowych – pakiet standard sprawdzi się u Ciebie niemal idealnie! Nasi kucharze zadbają zarówno o Twoje zdrowie, jak i dobre samopoczucie. Pozwól się wyręczyć i poznaj moc posiłków!