Dieta Vegan

Catering w wersji vegan dostarczy Ci pyszne, odpowiednio zbilansowane i w pełni roślinne posiłki, które dodadzą Wam energii na cały dzień!

Dieta wegańska

Opcja vegan jest dedykowana osobom, które z różnych powodów ograniczają spożywanie wszelkich produktów odzwierzęcych. Co za tym idzie, w daniach tej wersji cateringowej nie znajdziecie mięsa, jajek, nabiału czy też miodu. Wszystkie dostarczone Wam posiłki będą przygotowane ze zdrowych, roślinnych odpowiedników. Bazujemy na produktach zbożowych, warzywach, owocach oraz roślinach strączkowych. Wybieramy jedynie te wysokojakościowe produkty, które dostarczą organizmowi wszystkich cennych witamin i składników odżywczych. Szczególną uwagę przykładamy do wyboru warzyw i owoców, które stanowią podstawę diety roślinnej. Pozyskujemy je od zaufanych dostawców, a kiedy tylko to możliwe wybieramy sezonowe opcje.

Pełna gama składników odżywczych

Wykluczanie z codziennego jadłospisu pewnej grupy artykułów spożywczych może nieść za sobą konsekwencje. Należy pamiętać, że produkty odzwierzęce są bogate w pełnowartościowe białko oraz witaminy, w szczególności B12. W diecie wegańskiej należy więc przykładać szczególną uwagę do uzupełniania możliwych niedoborów tych składników odżywczych. Jak się okazuje, dbanie o to na własną rękę może okazać się sporym wyzwaniem.

Dieta roślinna

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta wegańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Nasi specjaliści przygotowali wszystkie dania tak, aby nie tylko pysznie smakowały, ale i dostarczały Wam odpowiednią ilość makroskładników. Białko czerpiemy między innymi z nasion roślin strączkowych, które stanowią świetny zamiennik mięsa na diecie wegańskiej. W naszych posiłkach znajdziecie też źródła zdrowych tłuszczy, między innymi oliwy roślinne czy orzechy. Korzystamy również z zamienników – zamiast mleka krowiego wybieramy migdałowe, sojowe czy kokosowe. Świadome wprowadzanie roślinnych zamienników pozwala nam odpowiednio zbilansować dietę i zadbać o to, aby dostarczała ona organizmowi wszystkiego, co najlepsze!

Posiłki, które dodadzą Ci energii!

Nasz catering w wersji vegan zawiera w sobie nie tylko dania główne, ale i różnego rodzaju przekąski. Wierzymy, że na odpowiednio zbilansowanej diecie można sobie pozwolić na wszystko. Co za tym idzie, w naszych pakietach znajdziecie przepyszne i zdrowe desery, które zaspokajają ochotę na słodycze, a jednocześnie dostarczają Wam cennych wartości odżywczych.

Wiele osób błędnie twierdzi, że po zjedzeniu dań roślinnych nie odczuwa się sytości. Jest to oczywiście nieprawdą, a kluczem do sukcesu jest odpowiednia ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Dzięki dbałości o makroskładniki, nasze posiłki nie tylko sycą, ale i dodają energii na długie godziny. Co więcej, w naszym cateringu nie ma miejsca na monotonie. Przygotowujemy dla Was różnorodne pozycje tak, abyście każdego dnia znaleźli w swoim jadłospisie coś nowego. Pożegnaj się z nudnymi posiłkami i poznaj smak zróżnicowanej kuchni wegańskiej razem z nami!

U nas wysoka jakość dań idzie w parze z pysznym smakiem. Przekonaj się, że dieta roślinna może być sycąca, zdrowa i smaczna!