Dieta Dairy Free

Dieta pozbawiona produktów mlecznych może być równie pyszna i zdrowa, co ta standardowa! Poznaj nasze propozycje i ciesz się dobrym samopoczuciem przez całe dnie.

Dieta wykluczająca nabiał – na co zwracać uwagę?

Na dietę pozbawioną produktów mlecznych decydują się przede wszystkim alergicy. Co za tym idzie, w ich codziennych jadłospisach musi zabraknąć nie tylko mleka w czystej postaci, ale i wszystkich jego pochodnych. Posiłki w naszym cateringu będą natomiast wykorzystywać roślinne ich zamienniki.

Dieta dairy free powinna być jednak odpowiednio bilansowana. Produkty mleczne zawierają duże ilości wapnia, którego w codziennych posiłkach bez nabiału może brakować. Nasz catering skutecznie walczy z tym problemem i za pośrednictwem innych artykułów spożywczych uzupełnia brak tego cennego pierwiastka.

Dieta bez nabiału/laktozy

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Dairy Free dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Zdrowo, smacznie i dairy free!

Nasi specjaliści przygotowali posiłki tak, aby usatysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających klientów. Podczas przygotowań dbamy nie tylko o ich pyszny smak, ale i wygląd oraz różnorodność diety. Rozumiemy, że planu żywieniowe w przypadku alergików często wydają się monotonne i powtarzalne. Przekonaj się, że w fita apetit nie ma miejsca na nudę!

Niezależnie od wybranego pakietu, jakość wszystkich posiłków pozostaje na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby były one przygotowywane z najlepszych dostępnych na rynku produktów. Dużą wagę przykładamy jednoczenie do odpowiednich ilości makroskładników. W naszych daniach znajdziecie idealne proporcje węglowodanów do tłuszczy i białka. Co za tym idzie, zjedzone posiłki dodadzą Wam energii, a jednocześnie nasycą na długie godziny. Nasi specjaliści zajmą się też kontrolowaniem ilości kalorii. Dbanie o zdrową sylwetkę z naszym cateringiem okaże się prawdziwą przyjemnością.

Z myślą o Twoich potrzebach!

W cateringu dairy free znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Dania główne, desery, słone oraz słodkie przekąski to tylko niektóre elementy, które na Ciebie czekają. Zadbaliśmy o to, aby w trakcie długiego dnia nie zabrakło Wam zdrowych posiłków, które dodają energii!

Co ważne, swoje posiłki będziecie mogli też odpowiednio modyfikować. W zależności od osobistych preferencji ustalicie ilość kalorii, która Wam odpowiada. Wybór zależy od Was.

Dieta wykluczająca nabiał jest u nas zdrowa, smaczna i sycąca – przekonajcie się sami!