Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Jaki jest najlepszy catering dietetyczny Łódź? Zdecydowanie FitApetit!

Czemu to właśnie nasza firma cateringowa w Łodzi ma tak wiele rozmaitych nagród i wyróżnień? Dlaczego Fit Apetit cieszy się pozytywnymi opiniami od klientów? A nie ma ich mało. W końcu świadczymy usługi cateringowe w rozmaitych zakątkach Polski (chodzi już o pond 1400 różnych lokalizacji). Jeżeli chcesz poznać kilka istotnych wiadomości na nasz temat, to zapraszamy!

Z jakich produktów powstaje oferowany catering dietetyczny Łódź?

Jedzenie powinno dawać radość. Na szczęście nasza dieta pudełkowa w Łodzi to zapewnia! Oferujemy bowiem cateringi, które są oczywiście zdrowe, ale jednocześnie bardzo smakowite. Z czego powstają nasze diety pudełkowe? Wyłącznie z najlepszej jakości żywności. Kupujemy ten asortyment od zweryfikowanych dostawców. Mamy pewność, że żywność jest porządna i świeża.

Właśnie w ten sposób pozyskujemy np. warzywa, owoce, mięsa, czy pieczywo. Kooperujemy z profesjonalistami, którzy działają w tym sektorze od lat. Posiadają doświadczenie, dobre opinie i rozmaite certyfikaty. Ta sprawa jest zaś bardzo ważna. Dzięki temu kucharze mogą wykazać się w 100%. Zatrudniamy profesjonalistów o odpowiednich umiejętnościach. Nasi kucharze nie gotowaliby jednak tak zdrowo i smacznie, gdyby nie fakt, że mają do dyspozycji odpowiedniej jakości żywność. Nasi klienci (czy osoby wstępnie zainteresowane usługami świadczonymi przez Fit Apetit) mogą być pewni, że nie zmienimy swojego podejścia do tej sprawy.

Z czego zaś nie powstaje nasza dieta pudełkowa Łódź?

By świadczyć najlepsze usługi, trzeba wiedzieć, z czego korzystać, a od czego trzymać się możliwie jak najdalej… Nasz catering dietetyczny w Łodzi doskonale o tym wie. W związku z tym nie stosujemy m.in. białego cukru, brązowego cukru, polepszaczy, czy szeregu innych, niezdrowych dodatków. To powoduje, że nasze diety pudełkowe są zdrowe i świetnie wpływają na ogólne funkcjonowanie organizmu. Nie powinno zatem zaskakiwać, że z roku na rok kalendarzowy firma Fit Apetit ma coraz więcej zadowolonych usługobiorców.

Tego tematu nie powinno się zaś „zamiatać pod dywan”. Weźmy pod lupę np. biały cukier. Teoretycznie już coraz więcej osób wie, że to bardzo groźny składnik. Co on jednak konkretnie powoduje? To m.in. kłopoty z otyłością. Biały cukier jest bowiem bardzo kaloryczny. Wyeliminowanie tego produktu pozytywnie wpływa na sylwetkę. Tak samo, jak na… stan zębów. Warto zauważyć, że cukier prowadzi m.in. do kłopotów z próchnicą. Niestety, na tym problemy się nie kończą. Eksperci zauważają, że cukier ma właściwości uzależniające. Dodatkowo trzeba liczyć się z zaburzeniem właściwej pracy układu hormonalnego, czy ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia chorób metabolicznych.

Jaki catering Łódź może być przez Ciebie zamówiony?

catering dietetyczny Łódź trzyma się z daleka od wielu niezdrowych składników. Dlatego oferujemy najlepsze diety pudełkowe (Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Keto Power, czy Dieta Perfect Match), które są bardzo starannie przygotowywane przez naszych ekspertów. Warto w tym miejscu poznać jeszcze kilka najważniejszych różnic. Niektóre od razu rzucają się w oczy. Szybko można domyślić się, dla kogo jest np. Dieta Sport, a dla kogo Dieta Vegan itd. Dodatkowo oferujemy bardzo dobrej jakości cateringi pod względem zakresu kalorycznego. Od 1000 kcal do wartości nawet czterokrotnie większej. W przypadku niektórych diet pudełkowych ten zakres kaloryczny jest nieco węższy.

W jaki sposób wybrać odpowiednie diety pudełkowe w Łodzi? Teoretycznie to może wydawać się prostym zadaniem do wykonania. Jeśli ktoś trenuje, to od razu decyduje się na Dietę Sport itd. Należy jednak działać spokojnie. Nasze diety pudełkowe są zróżnicowane. Np. Dieta Sport jest dostępna pod kątem rozmaitych kaloryczności (od 1000 kcal do 4000 kcal). Dlatego warto (przed zamówieniem) użyć kalkulatora kalorii. Drugim krokiem jest zaś skorzystanie z konsultacji dietetycznej.

Jak możesz zamówić swoją dietę pudełkową w Łodzi?

Szybko, prosto i zarazem intuicyjnie. Co ważne, klienci mogą skorzystać z kilku różnych metod. Zapoznaj się z nimi, a potem zdecyduj, która będzie dla Ciebie najlepsza! Jak zatem można składać zamówienia na diety pudełkowe w Łodzi w Fit Apetit? Np. na naszej stronie internetowej. Znajduje się tam przycisk „Zamów dietę”. Jak w niego klikniesz, to przejdziesz do odpowiedniej lokalizacji. Tam zamówisz zaś catering – szybko i sprawnie. Jak jeszcze można to zrobić? W naszej aplikacji Fit Choice. Możesz również wykonać to zadanie kontaktując się z nami telefonicznie albo mailowo. Kiedy zaś działa nasze Biuro Obsługi Klienta? Łącznie od poniedziałku do soboty. W dni robocze od 08:00 do 17:00. Natomiast w soboty przez 7 godzin (od 08:00 do 15:00).

Nagrody, wyróżnienia i pozytywne opinie. Nie ma przypadku w tym, że jesteśmy tak chwaleni. Przez niezależnych ekspertów i (co najważniejsze) samych klientów. Nasze usługi są świadczone profesjonalnie. Każdego kolejnego dnia!


Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw