Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Catering w Sosnowcu jak dieta domowa 

Sosnowiec jest polskim miastem na prawach powiatu, znajdującym się w województwie śląskim, w centralnej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To największe pod względem ludności miasto Zagłębia Dąbrowskiego. Według statystyk Głównego Urzędu Statystycznego w Sosnowcu mieszka około 189 178 osób. Jest to miasto przede wszystkim przemysłowe, aczkolwiek dieta pudełkowa w Sosnowcu, to branża, która także jest tutaj reprezentowana na wysokim poziomie. 

Catering dietetyczny w Sosnowcu a domowe jedzenie 

Nie da się ukryć, że tradycyjna polska dieta nie jest dietą do końca korzystną dla zdrowia. Ciężkie, smażone potrawy nie służą też zachowaniu smukłej sylwetki. Aczkolwiek, tak zwana domowa dieta może również obfitować w zdrowe dania. Wiele osób potrawy może szykować samodzielnie, jak i może zdecydować się na to, aby w mieście Sosnowiec catering zamawiać właśnie z takiej opcji, czyli opcji smacznej i klasycznej. Zwykle w pakietach firm cateringowych znajduje się sporo propozycji, natomiast decydując się na to, aby zamawiać takie posiłki można wybrać klasyczne menu. 

Kluczowe jest umiejętne skomponowanie posiłków, zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Potrawy są zbilansowane, a także mają w sobie niezbędne składniki odżywcze. Jeśli ktoś w ramach “domowego” menu decyduje się równocześnie na redukcję, to dietetyk układający dla niego plan żywieniowy na pewno uwzględni zdrowy deficyt kaloryczny. Zdrowsze wersje popularnych dań bez żadnych przeciwwskazań mogą być elementem codziennego jadłospisu. Ważne jest to, aby dobierać odpowiednie składniki i metody kulinarne. A to świetnie potrafią eksperci zajmujący się dieta Sosnowiec, uwzględniając planowanie posiłków pod względem ich kaloryczności. 

Catering do domu w Sosnowcu – kto powinien zdecydować się na pakiet “domowy”?

Dieta domowa na odchudzanie? Wielu osobom wydaje się to niemożliwe, natomiast gdy decydują się na opcję cateringu, to jest to możliwe jak najbardziej. Przede wszystkim, fit catering w Sosnowcu powinien być przeznaczony dla osób mających trudności z przestrzeganiem restrykcyjnych diet. Domowy sposób żywienia, bazujący na sezonowych, zdrowych, odżywczych i często mniej kalorycznych produktach przynosi bardzo dobre rezultaty. Tego typu sposób żywienia przekłada się również na stopniowe wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych, jakie później bez problemu można wdrożyć na stałe. 

Często rozmowa z dietetykiem jest momentem, w którym ktoś rzeczywiście decyduje, że warto wybrać dietę pudełkową. Zdrowy jadłospis będzie wspierać nie tylko redukcję wagi, ale też dostarczy do organizmu niezbędne składniki odżywcze. Do codziennych posiłków warto będzie dołączyć świeże warzywa i owoce, orzechy, chude gatunki ryb i mięsa, kasze i pełnoziarniste pieczywo. 

Catering pudełkowy w Sosnowcu – produkty, z których warto korzystać 

W stosowaniu diety pudełkowej w wersji standardowej bardzo ważne jest to, żeby nie narzucać sobie dodatkowych restrykcji. Klasyczne potrawy w zdrowszej wersji wcale nie są zbyt bardzo zmodyfikowane, zarówno w sposobie przygotowania składników, jak i gotowania. Dania dotychczas smażone są na przykład przez doświadczonych kucharzy przygotowane w piekarniku. W potrawach takich jak bigos, czy gulasz używane jest chude mięso, co obniża zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych. W każdym z posiłków dostarczanych klientom w ramach cateringu pudełkowego uwzględniana jest duża porcja warzyw, co nie tylko stanowi źródło cennych składników odżywczych, ale też zwiększa objętość potraw. Produkty zbożowe zastąpione są pełnoziarnistymi odpowiednikami, kasze zastępują ziemniaki, a sól i cukier zostają ograniczone do minimum. Ponadto eksperci od żywienia zastępują majonez i śmietanę w sałatkach i zupach jogurtem naturalnym. Desery również przygotowane są w zdrowszych wersjach. 

Tak niewielkie pozornie zmiany, które przygotowują firmy zajmujące się dietą pudełkową potrafią znacząco wpływać na poprawę zdrowia, równocześnie pozwalając cieszyć się klientom smakami niczym z babcinej kuchni. Odpowiednia wiedza dietetyków pozwala przygotować dania tak, aby były odżywcze i optymalnie zbilansowane.

 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw