Fit Apetit

Zdrowe odżywianie w nowej odsłonie

DIETA

Standard

DIETA

Veggie

DIETA

Vegan

DIETA

No Fish

DIETA

Perfect Match

DIETA

Slimfit

DIETA

Gluten&Dairy Free

DIETA

Dairy Free

DIETA

Sport

DIETA

Keto Power

DIETA

Dla mam karmiących

DIETA

Dla kobiet w ciązy

DIETA

Low Carb

DIETA

Vegetarian

DIETA

Pescovegetarian

Jaki jest najlepszy catering dietetyczny Bydgoszcz? Zdecydowanie FitApetit!

Zamiast się zamartwiać, lepiej podjąć odpowiednie działania! Jeśli Twoje życie nie wygląda do końca tak, jak chcesz, to warto coś z tym zrobić. Im szybciej, tym lepiej. Masz problemy np. z nadprogramowymi kilogramami? Jak sobie z tym poradzić? Pomożemy! Nasza firma cateringowa w Bydgoszczy od lat działa w tej branży. Oferujemy smaczny, tani i skuteczny catering dietetyczny Bydgoszcz! Co jeszcze się liczy?

Czy warto kupić nasz catering dietetyczny Bydgoszcz?

Jeżeli oczekujesz zmian, to należy podejmować właściwe kroki. Komu na co dzień pomaga nasz catering? Oferujemy takie diety pudełkowe w Bydgoszczy:

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match

Współpracujemy m.in. z klientami, którzy nie są usatysfakcjonowani swoją wagą. Z każdej sytuacji jest jednak wyjście. Warto zatem zdecydować się na profesjonalnie przygotowywane diety pudełkowe w Bydgoszczy, które są oferowane w Fit Apetit. Komu jeszcze pomagamy? Kobietom w ciąży. To szczególny czas. Dla mamy i nienarodzonej pociechy. Należy dbać o siebie ze zdwojoną mocą. A nasze cateringi dietetyczne w tym pomagają. Dodatkowo mamy świetną ofertę dla karmiących mam, sportowców, ludzi z nietolerancjami pokarmowymi, wegetarian, czy wegan.

Dieta pudełkowa Bydgoszcz: na jaką postawić?

Generalnie wszystkie nasze cateringi są zdrowe, pyszne i skuteczne. Należy jednak stosować odpowiednie diety pudełkowe w Bydgoszczy. Czyli takie, które będą optymalne pod kątem m.in. wieku, płci, masy ciała, wzrostu, częstotliwości ćwiczeń i oczywiście celu. Niektórzy chcą schudnąć. Takich osób jest najwięcej. Inni starają się utrzymać obecną wagę, a przy tym zdrowo, systematycznie się odżywiać. Celem jeszcze innych jest zaś nabranie masy mięśniowej…

Nie ma dwóch dokładnie takich samych osób. Dlatego należy bardzo precyzyjnie (najlepiej na spokojnie) wybierać diety pudełkowe w Bydgoszczy. W ofercie Fit Apetit znajduje się m.in. kalkulator kalorii. Jak z niego skorzystasz, to będziesz wiedzieć, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne. A to istotna informacja w aspekcie wyboru stosownej diety pudełkowej. Skorzystanie z takiego kalkulatora nie zajmuje natomiast dużo czasu. To zaledwie kilka, może kilkanaście minut. Ogólnie to narzędzie jest wyjątkowo proste w obsłudze. W razie czego jesteśmy na miejscu, aby Ci pomóc. Nasze Biuro Obsługi Klienta działa nie tylko od poniedziałku do piątku (od 08:00 do 17:00), ale nawet w soboty (od 08:00 do 15:00).

Dlaczego warto wybrać catering Bydgoszcz dopiero po darmowej poradzie dietetycznej?

Jak dieta pudełkowa w Bydgoszczy jest odpowiednia, to wszystko idzie w dobrym kierunku. Chodzi nie tylko o Twój cel. Jeśli chcesz zatem np. schudnąć, to krok po kroku zaczniesz zbliżać się do swojej wymarzonej sylwetki! Bardzo ważnym aspektem jest także optymalne funkcjonowanie organizmu. Dlatego ten temat jest tak ważny… Po skorzystaniu z kalkulatora kalorii, warto jeszcze skontaktować się z naszym zespołem dietetyków. Po co? Aby jeszcze dokładniej przedstawić siebie, swoje preferencje oraz główne założenia.

Czym cechują się konsultacje oferowane przez Fit Apetit? Przede wszystkim są one profesjonalne. W końcu zatrudniamy topowych dietetyków. Dodatkowo są bardzo precyzyjne. Nasi dietetycy skrupulatnie wszystko analizują. Wolą zrobić coś nieco wolniej, ale dokładniej. Z korzyścią dla klienta! Wiele osób na pewno ucieszy informacja, że te indywidualne porady dietetyczne są darmowe. Niektórzy nie chcą z nich korzystać, ponieważ obawiają się o dodatkowe wydatki. A takich tutaj nie ma. Jak można umówić się na takie porady dietetyczne? To bardzo proste! Możesz do nas napisać. Czekamy na Ciebie pod adresem [email protected]. Jeśli wolisz, to możesz również zadzwonić na numer +48 519 438 858. Naprawdę warto korzystać zaś z takich profesjonalnych, darmowych konsultacji dietetycznych, aby potem zamówić właściwe cateringi! Prosimy, nie bagatelizuj tego.

Jakie promocje cieszą się zainteresowaniem?

Promocje, rabaty, zniżki… Któż z nas nie lubi tych słów? Właśnie. Dlatego w Fit Apetit oferujemy rozmaite promocje. Aby klienci mogli często zgarniać różne rabaty itd. Aktualnie wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do jesiennej promocji. Jak zamówisz dietę pudełkową w Bydgoszczy na minimum 20 dni, to otrzymasz zniżkę 12%. Jakie są jeszcze warunki? Wpisz kod o treści „124U”. Co istotne, możesz zdecydować się na dowolny catering z naszej bardzo bogatej oferty. Zachęcamy również do tego, aby jeszcze dzisiaj dołączyć do Programu Lojalnościowego. Chcesz płacić o wiele mniej za swoje diety pudełkowe? To możliwe. Wystarczy tylko zbierać punkty (nazywane u nas „Fitcoinami”) i wymieniać je później na zniżki.

Każdy z nas ma jakieś problemy. Takie jest niestety życie… Jeśli Twoje kłopoty można rozwiązać, to działaj! Wybierz dietę pudełkową w Bydgoszczy od Fit Apetit! Zobaczysz, że warto. Zapewniamy spory wybór cateringów dietetycznych, pomoc (pod kątem ich wyboru) oraz niskie ceny. Przy okazji zapraszamy do korzystania z licznych promocji!


Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aplikacja mobilna
Wybór należy do Ciebie FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw